Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Uzdāviniet savam bosam īpašumu uz Mēness!

Nekustamais īpašums uz Zemes viņam, droši vien, jau ir. Protams, būt par īpašnieku ir labāk, nekā nebūt. Tomēr, viena lieta ir īpašums uz Zemes, bet, mērķēt kur augstāk, ir pavisam kas cits.

Jūsu priekšniekam ir atzinība, uzticība, nauda? Ko var uzdāvināt cilvēkam, kuram ir viss? Protams, ka Mēnesi! Īpašums uz Mēness skaitās ļoti prestiža dāvana visā pasaulē! Visplašāk pazīstamām personām uz Zemes ir īpašumi uz Mēness.

Glezna? Vīns? Golfa bumbiņas? Tas viss nav slikti, bet, kur garantija, ka kāds cits jau neuzdāvinās ko līdzīgu? Īpašums uz Mēness ir pavisam cita lieta!

Šī neparastā dāvana izcels Jūs no kopējās darbinieku masas. Daži var pagrozīt pirkstu pie deniņiem, dažiem vajadzēs ilgi stāstīt, ka tas nav joks, bet patiesība, tomēr skaidrs ir viens – Jūsu dāvana būs visoriģinālākā! Jūsu vadība noteikti pievērsīs Jums uzmanību. Jūs sauks par oriģinālu cilvēku ar nestandarta domāšanu. Bet tas, piekrītiet, nav maz.

Pēc šādas neaizmirstamas dāvanas, Jūs noteikti paaugstinās!

Jūs varat domāt, ka iegūt īpašumu uz Mēness nav tik viegli. Pirkuma noformēšanas procedūra notiek mūsu Virtuālajā veikalā un tā ir ļoti vienkārša. Jums ir tikai jāaizpilda daži lauki. To var izdarīt šeit...Ja Jums ir radušies jautājumi, lūdzu rakstiet mums: info@lunarbaltic.lv

Visas oriģinālas un neparastas lietas uz pasaules dara ekstraordināri cilvēki. Dažreiz viņus sauc par dīvaiņiem, taču ar laiku cilvēki pierod un ar lielu labpatiku izmanto viņu darba rezultātus.

 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  16.07.2018


Meklējiet kāzu dāvanu? Pārsteidziet Jauno Pāri ar ko īpašu!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti