Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Daudzi vaicā, kādēļ Mēness gabalu cenas ir atšķirīgas dažādās valstīs?
Tiešām, Mēness Vēstniecības centrālā ofisa mājas lapā 1 akrs maksā 19.99 USD, Krievijā 177 akri maksā 119.00 USD, bet Latvijā 1 akrs maksā 19.99 Ls.
Kāpēc?


Cena Amerikā:
Patiesībā, cena Amerikā ir augstāka, nekā tā liekas. Saskaitīsim: 22.49 USD ir dokumentu cena ar Jūsu norādītās personas iedrukāto vārdu un uzvārdu + 1.51 USD nodoklis + 10.00 USD piegāde. Kopā sanāk 34.00 USD, kas aptuveni ir 20.00 Ls.

Piedāvātās platības Krievijā:
Latvijā, tāpat kā Amerikā, Mēness Vēstniecība klientiem piedāvā gabalus pa 1 akram, kas ir 4047 m2. Minimālā piedāvātā platība Krievijā ir 177 akri, kas maksā 119.00 USD. No vienas puses, cena par 1 akru ir zemāka, tomēr par pirkumu Jums nāksies maksāt ne mazāk kā 119 USD, jo gabali netiek dalīti mazākās platībās.
Lai izslēgtu domstarpības šajā sakarā, sākot ar 2006.gada vasaru Krievija arī pāries uz 1 akra platību tirdzniecību.

Samaksa no Latvijas:
Amerikā veiktos pasūtījumus ir iespējams apmaksāt vai nu ar kredītkarti (debetkartes netiek pieņemtas) vai arī ar pārskaitījumu. Vidēji maksa par pārskaitījumu ir 10.00 Ls + starpbanku komisijas (vidēji vēl 10.00 USD) un nauda uz Ameriku ies 5-8 dienas. Ja Jūs veiksiet apmaksu ar kredītkarti, no Jums papildus palūgs pases kopiju, pašas kredītkartes fotogrāfiju no abām pusēm (cīņa ar starptautiskām finansu mahinācijām). Šī procedūra ir diezgan nogurdinoša, par cik, lai aizsūtītu bildes caur Internetu ir nepieciešams ciparu fotoaparāts vai arī skaneris.

Piegādes termiņi:
Mēness Vēstniecības centrālā ofisa mājas lapā Jums garantē pasūtījuma piegādi 90 dienu laikā. Reāli Jūsu pasūtījums tiks sūtīts pa pastu 4-6 nedēļas. Protams, Jūs varat palūgt nosūtīt Jūsu pasūtījumu ar kurjeru (DHL, UPS vai FedEx), bet, tādā gadījumā, piegādes izdevumi vairs nebūs 10.00 USD, bet gan sākot no 25.00 USD un Jūsu pasūtījums ies 7-10 dienas.

Diemžēl neviens negarantē (īpaši jau ja paka iet līdz 90 dienām), ka dokumenti atnāks ideālā (piemēram, nesaņurcītā) stāvoklī – bet, Jūs iegādājāties Mēnesi dāvanā, vai ne?

Kādas tad ir Mēness Vēstniecības Latvijā priekšrocības?
+ Par cenu 19.99 Ls + PVN Jūs saņemat dokumentus 2-3 darba dienu laikā.
+ Dokumenti būs glīti iepakoti.
+ Dokumentos būs iedrukāts Jūsu norādītās personas vārds un uzvārds.
+ Ja norādītās personas vārds satur latviešu, lietuviešu vai igauņu valodas specifisko burtus, arī tas tiks ņemts vērā, drukājot sertifikātu.
+ Par naudas pārvedumu Jums būs jāmaksāt tikai 0.10-0.40 Ls, atkarībā no Jūsu bankas tarifa.
+ Jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa telefonu vai elektronisko pastu.
+ Lai noformētu pirkumu, Jums nav obligāti jāzina angļu valoda, visa informācija un pakalpojumi Jums ir pieejami Jūsu dzimtajā valodā.
+ Jums nav obligāti jābūt kredītkartei un nav nepieciešams tērēt 10.00 USD par pārskaitījumu.
+ Jums nebūs jāgaida 90 dienas (iedomājieties: pasūtījums Amerikā būtu jāizdara vēlākais septembra beigās, lai saņemtu to uz Jauno Gadu!)
+ Ja Jūs atrodaties Rīgā vai Jūrmalā, Jums ir iespēja saņemt pasūtījumu nevis pastā, bet no mūsu firmas kurjera bez papildus izmaksas.


**********
Mēness Vēstniecības pārstāvniecība Baltijas valstīs vēlas nodrošināt Jums maksimālu ērtību un padarīt pasūtījuma procedūru pēc iespējas ātru un vienkāršu.

 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  18.06.2018Meklejāt lietišķu dāvanu savam priekšniekam? Uzdāviniet nekustamo īpašumu...uz Mēness!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti