Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Nonest mīļotajai Mēnesi no debesīm!

Ja Jūs kaut reizi esat bijis iemīlējies, tad droši vien varētu teikt: „Mīļā, es nonestu Tev Mēnesi no debesīm!”

Jūs to apsolījāt un tagad Jums ir unikāla iespēja savu solījumu piepildīt. Nedārgi, amizanti un, tai pat laikā, pilnīgi nopietni.

Tā ir dāvana, uz kuru var lūkoties gandrīz katru nakti, atliek tikai galvu uz augšu pacelt! Cilvēks, kuru Jūs mīlat, vienmēr domās par Jums, jūsmojot par bezgalīgo zvaigžņotās debess krāšņumu, jo šī dāvana, burtiski, nāk no debesīm!

Šo dāvanu ir viegli pasūtīt un tā nemaksā dārgāk kā ducis rožu! (Tās Jūs droši vien esat dāvinājis arī agrāk?) Un, ja kopā ar Mēnesi Jūs piedāvāsiet arī roku un sirdi? Kura gan spēs tam pretoties?

Gabals uz Mēness ir pati romantiskākā dāvana Jūsu vīram vai sievai, draugam vai draudzenei, Jūsu bērniem, vai, pat Jūsu „slepenām mīlestībām” – tā ir pārsteidzoša dāvana jebkuram cilvēkam, tā ir dāvana, kas neatstās vienaldzīgu; dāvana, kas vienmēr atgādinās par Jums.

Jūs varat domāt, ka iegūt īpašumu uz Mēness nav tik viegli. Pirkuma noformēšanas procedūra notiek mūsu Virtuālajā veikalā un tā ir ļoti vienkārša. Jums ir tikai jāaizpilda daži lauki. To var izdarīt šeit...Ja Jums ir radušies jautājumi, lūdzu rakstiet mums: info@lunarbaltic.lv

Visas oriģinālas un neparastas lietas uz pasaules dara ekstraordināri cilvēki. Dažreiz viņus sauc par dīvaiņiem, taču ar laiku cilvēki pierod un ar lielu labpatiku izmanto viņu darba rezultātus.

 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  18.06.2018


Meklējiet kāzu dāvanu? Pārsteidziet Jauno Pāri ar ko īpašu!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti