Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Kāpēc Zemes iedzīvotāji iegādājas īpašumus uz Mēness

Oriģinālo dāvanu cienītājiem tagad ir brīnišķīga iespēja patīkami pārsteigt kādu no sava paziņu loka. Patiešām, vēl oriģinālāku dāvanu nekā īpašumu uz Mēness ir grūti iedomāties. Šāda dāvanai ir vairākas priekšrocības:

Pirmkārt, tā ir neparasta.
Otrkārt, to spēsiet novērtēt ne tikai Jūs – naktī to redz visi Zemes iedzīvotāji.
Treškārt, tas derēs ikvienam. Tas nesabojāsies, nenovecos, neapniks un ar gadiem kļūs tikai vērtīgāks. Tas ir vienmēr ar Jums – atliek tikai ieskatīties debesīs!
Un, visbeidzot, tas ir mūžīgs – tuvāko tūkstošgadu laikā Mēnesim nekas nedraud. Tādēļ tas ir ļoti labs mantojums Jūsu pat visjaunākajiem mantiniekiem, līdz beidzot radīsies iespēja turp nokļūt. Cerams, ka nākamajā desmitgadē, varbūt pat ātrāk, transporta jautājums līdz Mēnesim un atpakaļ tiks atrisināts. Jau šobrīd ir parādījušies pirmie kosmiskie tūristi un iespēja ceļot uz Mēnesi ikvienam ir tikai tuvākā laika jautājums.
Uz Jums piederošiem mēnessgabaliem Jūs varēsiet, piemēram, atvērt ekoloģiski tīru ražotni, uzbūvēt mājokli. Mēness zemā gravitācija ir īpaši piemērota cilvēkiem ar problēmām mugurkaulā, un, pat vesels cilvēks tur jutīsies daudz labāk, kļūstot sešas reizes vieglāks.

Protams, tuvāko divdesmit gadu laikā celtniecību uz Mēness spēs uzsākt ne katrs. Pirmkārt, tam ķersies klāt lielās korporācijas: zemā gravitācija un vakuums ļaus būtiski samazināt augsti tehnoloģisku ražotņu pašizmaksu. Paplašinot ražošanas platības, uzņēmumi iepirks papildus mēnessgabalus, kas būs izvietoti vislabākajās vietās. Bet,tas ir tuvākājā nākotnē. Toties šodien...

Iedomājieties, cilvēkam ir liela jubileja. Un nav svarīgi vai viņš ir turīgs vai nē. Dāvanas jautājums ir aktuāls... Stāsta, kā vienam ļoti situētam cilvēkam ir dāvinātas gleznas, spāņu plintes, zobeni. Bet, te viņš saņēma šo neparasto dāvanu. Viņš nelaida to laukā no savām rokām! Mūsdienās īpašums uz Mēness - vienkārši neticama dāvana!

Iedomājieties, Jūs ierodaties uz drauga dzimšanas dienu, un pēc tam, kad visi jau ir uzdāvinājuši jubilāram savas oriģinālās vāzes, gleznas un, varbūt, pat automašīnu, Jūs pieceļaties un pasniedzat viņam mēnessgabala sertifikātu. Skaidrs ir viens – Jūsu dāvana būs visoriģinālākā un visromantiskākā.

Iedomājieties, cik daudz reižu visu laiku un tautu mīlošās sirdis ir solījušas: „Es uzdāvināšu Tev Mēnesi”. Bet, Jūs gluži vienkārši ņemiet, un uzdāvināsiet! Jauki, nedārgi un, tai pat laikā, pilnīgi nopietni. Un, ja kopā ar Mēnesi Jūs pasniegsiet arī savu roku un sirdi? Kura gan meitene te noturēsies?

Iedomājieties, kā Mēness dāvanas fakts var iedvesmot bērnu studēt tādas zinātnes kā astronomiju, fiziku, ķīmiju, un tml. Vai tad Jums tas nav vajadzīgs? Jūsu bērns darīs visu, lai savām acīm pavērotu viņam vai viņa vecākiem piederošo gabalu uz Mēness.

Iedomājieties, cik tā ir jauka dāvana kāzām. Aizvien biežāk īpašumus uz Mēness iegādājas, lai uzdāvinātu jaunlaulātajiem! Šādā dāvana ir labs sākums kopdzīves uzsākšanai.

Iedomājieties, Jūs esat kluba, kafejnīcas vai restorāna īpašnieks un esat izgreznojis savas telpas ar šādu neparastu pirkumu. Aculiecinieki stāsta, ka šādas vietas apmeklē kaut vai aiz ziņkārības. Bez šaubām, īpašums uz Mēness nāks par labu Jūsu uzņēmuma imidžam.

Un, ir pavisam jauki sajust savu piederību spēcīgu un augsti attīstītu personību grupai (kā vēsta Mēness Konstitūcija), kurā ietilpst pašas ievērojamākās un neparastākās šīs planētas personības.

Kad Jūs kārtējo reizi lauzīsiet galvu un domāsiet, ko lai tādu neparastu uzdāvina sievai, draudzenei vai draugam, šefam vai citiem Jums cienījamiem vai tuviem cilvēkiem, atcerieties šos vārdus:

Īpašums uz Mēness ir visoriģinālākā dāvana. Ja Jums ir nepieciešama dāvana – to ilgi vairs nav jāmeklē! Protams, ja Jūs esat romantiķis...


 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  22.06.2018


Vēlaties romantiski izpaust savas jūtas? Nonesiet mīļotajai Mēnesi no debesīm!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti