Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Jums kaimiņos...

Ārpuszemes īpašumu turētāju skaits pieaug katru dienu. Uz šo brīdi īpašumi uz Mēness pieder aptuveni 2,7 miljoniem cilvēku. Jums ir vienreizēja iespēja papildināt Nākotnes Kopienas rindas.

Pievienojieties!

Kosmisko īpašumu turētāju skaitā ir ļoti daudz sabiedrībā pazīstamu cilvēku: Ronalds Reigans, Džimmijs Karters, Džordžs Bušs, Miks Džeggers, Džons Travolta, Lennijs Kravitz, Toms Krūzs, Nikola Kidmena, Klints Īstvuds, Eddijs Mērfijs, Arnolds Švarcnegers, Ronaldo, Toms Henks, Dennis Hoppers, Džordžs Lukass, Kristofers Rīvs, Mega Raiena, Harisons Fords un vēl aptuveni 450 visā pasaulē plaši pazīstamu cilvēku. Tāpat vairāk nekā 30 bijušie NASA astronauti un 1743 lielās korporācijas, tai skaitā, Hilton un Marriot viesnīcu tīikli ir iegādājušies sev šādus īpašumus. Šajā kompānijā ir arī viens no britu karaļu ģimenes locekļiem!

Saraksts ar Kosmisko īpašumu turētājiem ir ļoti garš. Tie ir zinātnieki, politiķi, valstu prezidenti, Holivudas un Krievijas zvaigznes, biznesmeņi, ārsti, skolotāji, studenti, juristi, mājsaimnieces, taksisti, pensionāri un vēl daudzi, daudzi citi.

Jauka kompānija, vai ne? Pievienojieties!

 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  22.06.2018


Vēlaties romantiski izpaust savas jūtas? Nonesiet mīļotajai Mēnesi no debesīm!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti