Latvian Lithuanian Estonian Russian


Galvenā lapa

Mūsu piedāvājumi

Veikt pasūtījumu!

Piegāde un apmaksa

Tiesiskā informācija

Vai to vajag?

Jūsu kaimiņi

Jaunumi

AstroGalerija

Kontakti

Saites

FAQ
Jums ir KUPONS?
Spiediet ŠEIT!

Top.LV

 

Mēness īpašums jaunai ģimenei!

Vai tad tas nav burvīgi, uzdāvināt jaunajam pārim īpašumu uz citas planētas? Efektu un kolosālu garastāvokli, kuru radīs šāda dāvana nevar nenovērtēt.

Līgavas skaistums, līgavaiņa elegance, jaunas ģimenes dzimšana – tas viss ir kā neparasta vērts!

Kas var būt neparastāks, kā gabals uz Mēness? Mantas noveco, puķes novīst, trauki plīst, bet šī dāvana nebojājas, neapnīk un ar gadiem tikai pieaug vērtībā!

Vakarā Jūs, kopā ar cietiem viesiem varēsiet iziet laukā, lai palūkotos uz šo brīnišķīgo dāvanu. Cik daudz romantikas un skaistuma!

Nākotnē, gadiem ejot, viņš un viņa veroties debesīs, ar siltām jūtām atcerēsies jauko kāzu dienu, kad radās viņu jaunā ģimene. Mēness parādīsies pie debesīm gandrīz katru nakti un būs kā simbols, kas atgādinās viņiem par viņu mīlestību un solījumiem, kurus viņi viens otram deva.

Ne mazāk svarīgs fakts ir tas, ka šī dāvana paliks viņu ģimenē un pāries mantojumā kā relikvija tik ilgi, līdz viņu mantiniekiem parādīsies iespēja aizceļot uz viņu Mēness gabalu.

Jūs varat domāt, ka iegūt īpašumu uz Mēness nav tik viegli. Pirkuma noformēšanas procedūra notiek mūsu Virtuālajā veikalā un tā ir ļoti vienkārša. Jums ir tikai jāaizpilda daži lauki. To var izdarīt šeit...Ja Jums ir radušies jautājumi, lūdzu rakstiet mums: info@lunarbaltic.lv

Visas oriģinālas un neparastas lietas uz pasaules dara ekstraordināri cilvēki. Dažreiz viņus sauc par dīvaiņiem, taču ar laiku cilvēki pierod un ar lielu labpatiku izmanto viņu darba rezultātus.

 
 Jūsu svars uz Zemes (kg):
 Jūsu svars uz Mēness (kg):
 Jūsu svars uz Marsa (kg):


Mēness karte

Mēness fāze
  18.06.2018Meklejāt lietišķu dāvanu savam priekšniekam? Uzdāviniet nekustamo īpašumu...uz Mēness!
 
Galvenā lapa     Veikt pasūtījumu!     Tiesiskā informācija     Kontakti